piknik alanı, barbekü, bahar country sarıyer piknik alanları
şirket piknikleri, bahar contry şelale bahçe, piknik alanı, sarıyer piknik alanları
cemile sultan köşkü piknik alanı
event garden, şirket pikniği, piknik ve barbekü alanı, sarıyer piknik alanları
event garden, sarıyer piknik alanları, şirket yemekleri
garden fiesta, zekeriyaköy piknik alanları
melek garden piknik, ömerli piknik alanları, piknik menüsü
melek garden piknik, ömerli piknik alanları, piknik menüsü
life port hotel, gebze piknik alanları, piknik menüsü
life port hotel, gebze piknik alanları, piknik menüsü
melek restaurant, polenezköy piknik alanları, piknik menüsü
melek restaurant, polenezköy piknik alanları, piknik menüsü

Resimlerin detayları için lütfen üzerlerine tıklayınız....

PİKNİK ALANLARI

Sayısız kurumsal piknik ve şirket piknikleri yapan firmamız ARGE , piknik alanı , piknik alanı güvenirliliğini , kapasite araştırılması , hijyen koşullarını araştırarak piknik yapacak olan kurumlara en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.

Kurumsal Piknik Organizasyonu için önemli olan unsurlardan biride Piknik Alanı olup dikkat edilmesi gerekenleri kısaca şu şekilde sıralayabiliriz. Piknik alalına ulaşımın kolay ve güvenilir olması. Piknik alanı kapasitesi , piknik alanının ne kadar gölgeliğe ve gölgeliklere sahip olduğu , tuvaletlerinin sayısı , tuvaletlerinin temizliği , iletişim olanakları , otopark kapasitesi , elektrik yeterliliği ve en önemlisi de Piknik Alanı hijyen koşullarıdır.

Senede bir kere yapılmakta olan şirket piknik organizasyonunuzun uzman ellere emanet etmek isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Piknik Alanları;

Aydos Piknik Alanı/Alemdağ, Bamboo Garden/Sapanca, Bahar Country/Sarıyer, Melek Garden Restaurant/Polonezköy, ByFo / Sapanca, Mio Giardino/ Polenezköy, Lifeport Piknik Alanı/Kocaeli, Beyazbahçe Piknik Alanı/Polonez köy, Bahar Country Piknik Alanı/Bahçeköy, Garden Fiesta/Zekeriyaköy, Meşelik Piknik Alanı/Sapanca, Nehirland Piknik Alanı/Maşukiye, Cevizdibi Piknik Alanı/Maşukiye, Event Garden Piknik Alanı/Sarıyer, Village Park Piknik Alanı/Beykoz, Green House Piknik Alanı/Polonezköy, Gölevi Piknik Alanı/Sapanca, Riva's Club / Ömerli, Korupark / Bakçeköy, Green Blue / Maşukiye, Yayla Alabalık / Maşukiye, Cansu Alabalık / Maşukiye..

Bu sitenin tüm hakları e-piknik organizasyona aittir.